Przyjęcia

Restauracja Villa Torini

                                                                                               Włoska restauracja w Łomiankach

Villa Torini… trochę włoskich smaków  w samym centrum Łomianek.

Restauracja Villa Torini powstała z naszej pasji do kuchni Włoskiej, ale nie tylko... u Włochów doceniamy ich sposób bycia, spontaniczność, luźniejsze podejście do życia i przede wszystkim gościnność. Staramy się, żeby każdy czuł się u nas jak w domu. U nas skosztujesz różnych specjałów, zaczynając od bruschetty z pomidorami, poprzez różnego rodzaju sery, dojrzewające wędliny, zupy, makarony, steki wołowe, krewetki, mule czy też ośmiornicę z grilla.

Jak wiadomo kuchnia włoska opiera się na prostocie, a kluczem do wyśmienitego smaku jest jakość produktu. My na to stawiamy.

Zapraszamy do organizowania różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Restauracja dysponuje trzema salami. Łącznie możemy pomieścić 80 osób. Na parterze znajduje się sala, która pomieści 20 osób. Na pierwszym piętrze znajduje się sala VIP, która pomieści do 20 osób – na życzenie Gości możemy salę zamknąć, oraz duża sala dla 40 osób.

Dla większych grup możemy obydwie sale połączyć, wówczas jest możliwość zorganizowania przyjęcia dla 60 osób.

Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie zorganizować Dj., muzykę na żywo, animatorów dla dzieci itd. Dla firm istnieje możliwość wypożyczenia multimediów tj. rzutnik, ekran.

Poniżej znajdują się trzy przykładowe menu, które wedle Państwa sugestii możemy modyfikować.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 603 553 331 – Izabela Zjadewicz

Przyjęcia okolicznościowe

Villa Torini
Warszawska 90
05-092 Łomianki

Pn. - Cz.
12:00 - 22:00
Pt.- Sb.
12:00 - 23:00
Nd.
12:00 - 21:00