Przyjęcia

Restauracja Villa Torini

                                                                                               restauracja w Łomiankach - idealne miejsce na chrzciny, komunie i inne imprezy okolicznościowe

Villa Torini… trochę włoskich smaków  w samym centrum Łomianek.

Restauracja Villa Torini powstała z naszej pasji do kuchni Włoskiej, ale nie tylko... u Włochów doceniamy ich sposób bycia, spontaniczność, luźniejsze podejście do życia i przede wszystkim gościnność. Staramy się, żeby każdy czuł się u nas jak w domu. Na kulinarnej mapie Łomianek jesteśmy miejscem, które zachwyca bogactwem smaków. U nas skosztujecie Państwo różnych specjałów, zaczynając od bruschetty z pomidorami, poprzez różnego rodzaju sery, dojrzewające wędliny, zupy, makarony, steki wołowe, krewetki, mule czy też ośmiornicę z grilla, kończąc na prawdziwym włoskim tiramisu lub panna cotcie.

Jak wiadomo kuchnia włoska opiera się na prostocie, a kluczem do wyśmienitego smaku jest jakość produktu, która jest dla nas priorytetem.

Nawiązując do włoskiej gościnności zapraszamy do organizowania w naszej restauracji różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Villa Torini jest doskonałym miejscem, w którym można świętować spotkania i uroczystości rodzinne, urodziny, chrzciny oraz komunie a także spotkania biznesowe i imprezy firmowe.

Restauracja dysponuje trzema salami. Łącznie możemy pomieścić 80 osób.

  • Na parterze znajduje się sala, która pomieści 25 osób,
  • Na pierwszym piętrze znajduje się sala VIP, która pomieści do 20 osób – na życzenie Gości możemy salę zamknąć – oraz duża sala dla 40 osób.

Dla większych grup możemy obydwie sale połączyć, wówczas jest możliwość zorganizowania przyjęcia dla 60 osób. Do dyspozycji mamy również ogród, w którym mieści się namiot z oknami. Namiot można wykorzystać m.in. do imprez plenerowych. Pomieści on do 50 osób.

Wszelkie spotkania organizujemy z dbałością o najmniejsze szczegóły. Dlatego warto wspomnieć również o atrakcjach, które są nieodłączną częścią różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie zorganizować Dj-a, muzykę na żywo, stanowiące idealne dopełnienie wszelkich uroczystości, a także animatorów dla dzieci, którzy zapewnią dobrą zabawę Państwa pociechom. Dla firm istnieje możliwość wypożyczenia multimediów tj. rzutnik, ekran.

Poniżej znajdują się trzy przykładowe menu, które możemy modyfikować w zależności od imprezy okolicznościowej i wedle Państwa sugestii oraz upodobań.

Spotkanie biznesowe, urodziny, chrzciny, komunie a może uroczysta kolacja w gronie najbliższych? Niezależnie od okazji mogą Państwo liczyć na zaangażowanie oraz troskę z naszej strony.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 533 411 933 – Przemysław Grzybek oraz do odwiedzenia naszej restauracji – Łomianki, ul. Warszawska 90.

Villa Torini
Warszawska 90
05-092 Łomianki

Pn. - Cz.
12:00 - 22:00
Pt.- Sb.
12:00 - 23:00
Nd.
12:00 - 20:00

Restauracja i zamówienia
+48 (22) 751 57 16

Manager restauracji
+48 533 411 933